KONST / Litografier / Serigrafi 12691313
nr 1269 1313
Serigrafi
3 st, Richard Davies, Stockolmsmotiv. Signerad, 125-upplaga, daterade 1988. Bladets mått: 74x108 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:36:38
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr